Webdesign, redesign a grafika ...

Tvorba web stránok

Grafické návrhy web stránok

Reklamné bannery

Potrebujete funkčnú web stránku? Tak ste na správnej adrese aby vaša web stránka priniesla nových klientov. Zákazníci na Vašej web stránke musia vždy nájsť všetky požadované informácie a hlavne ju musia vždy aj nájsť. Stránka musí byť jasná graficky čistá a vkusná.

Redakčný systém (CMS) - na správu webov ...

Viete si spravovať web stránku samy? Vďaka redakčnému systému si môžete na Vašej web stránke spravovať obsah samy. Umožňuje pridávanie textov, fotografií, videí, menenie políčok, formulárov, pridávania obsahu web stránky a množstvo iného.
Na redakčný systém existujú rôzne nadstavby vďaka ktorým sa môže stať z Vašej web stránky aktívne médium s rôznymi úrovňami interaktivity.

SEO – optimalizácia a analýza pre vyhľadávače

Vo viac než 90-tich percentách prípadov ľudia používajú na získavanie informácií z internetu vyhľadávače. Zadajú kľúčové slovo a postupne prechádzajú zoznam výsledkov, až kým nenájdu, čo hľadajú. Takmer polovica ľudí verí, že firmy, ktoré sú vo výsledkoch vyhľadávania uvedené medzi prvými, sú najlepšími v danej oblasti.

Pomocou optimalizácie pre vyhľadávače sme schopní zaradiť Vašu webovú stránku na popredné miesta v zozname výsledkov za pomoci kľúčových slov. Zvýšime tak jej návštevnosť a tým aj jej účinnosť. Čím vyššie bude vaša stránka zaradená, tým máte väčšiu šancu, že si ju zákazníci nájdu.

baner_500_2